Romantica band

O nás

Skupina Romantica Band kapelníka Romana p. Doležela je soubor s bohatými zkušenostmi z domácích i zahraničních podií.
Kapelník Roman Doležel je absolventem vojenské konzervatoře v Roudnici nad Labem, obor klarinet, saxofon, housle a klavír. Svou profesionální dráhu muzikanta, instrumentalisty, konferenciéra a textaře se zahraničními zkušenostmi (Švýcarsko, Rakousko, Německo, Dánsko) obohatil mimo jiné v poslední době i spoluprací a natáčením pro TV Šlágr.

Bez dobré party to dobře nešlape - proto se obklopil mladými muzikanty, se kterými se snaží plnit motto kapely: "hrát pro vás nás baví"...

Repertoár kapely je mnohostranný, jeho šíře uspokojí každého včetně náročných tanečníků a milovníků společenských tanců, kterých v poslední době díky televizním tanečním show přibývá. Naše instrumantace skladeb jsou obohaceny aranžováním akustických nástrojů alt, tenor a soprán saxofonů, klarinetů, zobcové flétny, akustické kytary a houslí.

Vždy se snažíme profesionálně a k plné spokojenosti obecenstva podat co nejlepší muzikantské výkony, při kterých nerozlišujeme, zda se jedná o zábavu v malé vísce či o reprezentační ples na Pražském hradě, který jsme v minulém roce k plné spokojenosti obecenstva a pořadatelů odehráli.

Kvalitní zvuk, světla, konferování a snaha splnit splnitelné požadavky klienta jsou pro nás samozřejmostí. Obsazení kapely je variabilní - základní tříčlennou sestavu je možné rozšířit až na pětičlenné obsazení.

Jakékoliv dotazy, přání a požadavky vám rádi kdykoliv zodpovíme na kontaktním telefonu či mailu - proto volejte a pište. Romantica Band je tu pro vás !!

Roman - pan Pytlík starší

Roman - pan Pytlík starší
kapelník a bavič
zpěv, klávesové nástroje, saxofony, klarinet, kytara, baskytara, housle

Gábi - Mildred

Gábi - Mildred
zpěv, gramofony

Romča - pan Pytlík mladší

Romča - pan Pytlík mladší
zpěv, klávesy, saxofony, klarinet, zobcová flétna

Natálka - Naty

Natálka - Naty
zpěv, kytary

Markéta - Maapa

Markéta - Maapa
zpěv, zobcová flétna

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. rozumím